Gençliğimizde sahip olduğumuz enerjiyi yaşımız ilerledikçe kaybetmemek mümkün değil. Günlük hayatın koşuşturmacası içinde her ne kadar sağlığımıza özen göstersek de yaşımız ilerledikçe gençken sahip olduğumuz sağlığımızı ve enerjimizi yavaş yavaş kaybediyoruz.

Bunu hissettiğimiz ve hayatımızı etkilemeye başladığı durumlarda ise çok geç olmadan önlem almalı ve bir es vermeliyiz, tıpki Teysir Bey ve Mariem Hanım gibi. Yaşları ilerledik.e çeşitli vücut ağrıları çeken bu Ürdünlü çift tedavi olmak ve eski sağlıklarına kavuşmak için Türkiye’ye gelmişler.

omurilik felci

Mariem Hanım belinden ve dizinden, Teysir Bey de omuzundan ve iki dizinden rahatsız. İkisinin de ağrıları çok fazla. Teysir Bey, düşme sonucu omuzunu incitmiş. Birçok sağlık kuruluşunda tedavi görmelerine rağmen belli oranda iyileşme sağlayabildiler. Şimdi ise Türkiye’de doğal ve teknolojik yöntemlerin birleşmesiyle kendilerine tedavi arıyorlar.

Teysir Bey, emekli bir mühendis. Mariem Hanım ise ev hanımı. 2 çocukları, 6 torunları var. Nobel Tıp merkezi uluslararası hastalara ayrı bir özen gösteriyor. Onların ulaşım dahil her türlü organizasyonunu yapıyor. Bu çift de Türkiye’ye tedavi için geldikleri zaman çok güzel karşılanmışlar, oldukça memnunlar.

Teysir Bey ve Mariem Hanım’ın Rahatsızlığı

Mariem Hanım’ın belinde, Teysir Bey’in ise omuzunda ağrıları var. Her ikisi de dizlerinden rahatsız. Bazı tedavileri ortak alabiliyorlar. Doktorlar kontroller sırasında Mariem Hanım’da diz kireçlenmesi olduğunu fark etmişler. Dizlerini bükemiyormuş ve hareket güçlüğü nedeniyle bastonla yürüyormuş. Bir de yaygın vücut ağrıları çekiyormuş. Doktorlar yapılan muayenede kendisinde yumuşak doku romatizması ya da fibromiyalji denilen rahatsızlığı da tespit ettiler ve ikisine yönelik bir tedavi programı uyguladılar. Teysir beyi de yine sol omuzunda daha evvel bir zorlamaya bağlı bir kas lifi yırtılması ve kas sıkışması sıkıntısı vardı, zaman zaman da dizlerinde ağrı olmaktaydı. Teysir Bey’in de sol omuzuna ve iki dizine yönelik bir tedavi belirlendi. çok kısa zamanda Mariem Hanım’ın ağrıları azaldı ve bastonsuz yürümeye başladı. Teysir bey ise diz ağrılarından tamamen kurtuldu, omuz ağrısı da çok azaldı.

Tedavi Programı

Çiftin programı sabah 11’de başlıyor ve 15.30’a kadar sürüyormuş. Bu programda pek çok tedavi yöntemi mevcut: su sporları, elektro ultrason, çamur ve kaplıca tedavisi. Bu programdan sonra yorulan çift bir süre odasında dinlenip, akşamüstü çay saatine gidiyorlar. Bu şekilde süren düzenli bir tedavi sonucunda ise çok daha iyi hissettiklerini söylüyorlar.

Görüldüğü üzere hayatımız boyunca yoğun tempomuzda vücudumuzdaki hasarların farkına varmayıp bu şekilde yaşamaya çalışıyoruz. Bir noktada ise durup çeşitli tedavilerle vücudumuzu dinlendirmemiz ve yenilememiz gerekiyor. Teysir Bey ve Mariem Hanım da bu kararı veren ve memnun kalan insanlardan.

Eğer siz de vücudunuzda çeşitli eklem ağrıları çekiyorsanız çok geç olmadan tedavi veya kontrol amaçlı Türkiye’ye gelip en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz www.visittobetreated.com adresinden bize başvurun. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece “Formu doldurmanız yeterli”.