Amerika Birleşik Devletleri’ nin Miami şehrinden hem saç ektirmek hem de tatil yapmak için Türkiye’ yi tercih eden Erdoğan Kılkıl’ ın hikayesine gelin hep birlikte bakalım.

Hem estetik ve doğal saçlara kavuşmak, hem de tatil yapmak için

Hastalarının ulaşım, konaklama dahil her türlü organizasyonunu ayarlayan ekibimiz, Amerika Birleşik Devletlerinde yaşayan Erdoğan Kılkıl’ı hava alanında karşılıyor. Erdoğan Bey hem estetik ve doğal saçlara kavuşmak, hem de tatil yapmak için bizimle irtibata geçti.

Erdoğan Bey’in öncelikle teşhis için saç kontrolleri yapılıyor. Erdoğan Bey’in kontrolleri yapıldıktan sonra kendisine yapılacak tedavi ve uygun olan saç ekim teknikleri sağlık kuruluşumuzun uzman ekibi tarafından etraflıca anlatılıyor. Erdoğan Bey daha evvelde saç ekim tedavisi yaptırmış biri olarak sağlık kuruluşumuzda ki ilgi alaka ve özveriden memnun kaldığını ve bu ilgiyle daha önce karşılaşmadığını belirtiyor.

Erdoğan Bey, 1994 yılından itibaren 10 yıl boyunca takma saç kullandım ve o dönemlerde çok zorluk çektim. Bundan yıllar sonra araştırarak saç ektirmeye karar verdim, o dönemde tek olan fut tekniği ile saç ektirdim .

Türk bir arkadaşıma denk geldim

Amerika’da Cruise line adlı bir şirkette çalışırken Türk bir arkadaşıma denk geldim. Onunda saçlarında benimki gibi problemler vardı. Saç ekimi yaptırdığını ve saç ekiminden aldığı sonuçtan çok memnun olduğunu öğrendim.

Saç ektirdiği sağlık kuruluşunu öğrenerek sizlerle irtibata geçtim.

Her şeyden önce öz güvenimin yüksek olmasını, aynaya baktığımda kendimle daha barışık olmak istiyordum ve bununla birlikte arkadaşlarımla bir arada bulunurken kendimi rahat ve mutlu hissetmek için bir daha en yeni tekniklerle saç ektirmeye karar verdim.

Miami’den geldim ve beni hava limanından karşılayıp otele yerleştirdiler

Miami’den geldim ve beni hava limanından karşılayıp otele götürdüler ondan sonra sağlık merkezine geldiğimde saçımın durumuna baktılar. Ve sağlık kontrollerinin arkasından tedavi olarak saç ektirdim.

Türkiye’ye gelerek saç ektirdim ve aldığım sonuçtan ben de çok memnun kaldım.

Verilen her türlü hizmetten çok memnun kaldım

Bu organizasyon sayesinde tatil ve tedaviyi bir arada bulmaktan, kişiye özel tedavi yaklaşımından ve verilen her türlü hizmetten çok memnun kaldım.

Erdoğan Bey yaptırdığı saç ekim operasyonu ile artık daha mutlu ve öz güvenli.

Hem saç ektirmek hem de Türkiye’de tatil yapmak istiyorsanız

Siz veya bir yakınınız hem saç ektirmek hem de Türkiye’de tatil yapmak istiyorsanız sizlere en doğru merkezi bulmamız için http://www.visittobetreated.com adresinden bize ulaşın. Uzmanlarımız uygun bütçe ve tedavi planlaması ile size dönüş yapacaktır. Visit to be treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece ”Formu doldurmanız yeterli.”