Ne yazık ki günümüzde bebek sahibi olmak isteyen, neredeyse 10 çiftten 1’i anne ve baba olabilmek gibi güzel bir duyguyu doğal yöntemlerle gerçekleştiremiyor. Bu çiftlerin en büyük umudu ise tüp bebek tedavisi. Medikal turizm sektöründe hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Türkiye, Avrupa ve Amerika’da sunulan en son tedavi yöntemlerini kaliteli merkezler ve alanında uzman doktorlarla birlikte hastalarına sunuyor.

Türkiye’de sağlık turizmi son zamanlarda hayli artmış durumda, yurtdışından gelen hastaların tercih edebildiği, gerekli konfor ve profesyonelliği sağlayabilen önemli bir ülke haline geldi. Özellikle ileri teknoloji sistemlerini çok hızlı bir şekilde kendi bünyesine alan bir ülke olmakla birlikte sunduğu ulusal ve uluslararası sağlık sistemleri aşamasında da oldukça büyük yol kat etmiş bir ülke. Dolayısıyla özellikle Türkiye bekleme sıralarının olmaması birçok tedavide kullanılabildiği gibi tüp bebek tedavilerinin de de yurt dışından gelen hastaların tercih sebepleri arasında yer alıyor. Örneğin İngiltere’de Tüp Bebek tedavisi için çiftler bir yıla yakın beklemek zorunda kalıyor. Bunun yanında Avrupa ve Amerika’daki ücretler çok yüksek.

Tüp Bebek Tedavisinde Türkiye

Bebek tedavilerinde bilindiği gibi Türkiye aslında çok ileri teknolojilere sahip bir ülke ve oldukça fazla tercih ediliyor. Başarı oranları konusunda da üst segmentasyonda destek veriyor. Dolayısıyla bu noktada en iyi sağlık hizmetlerini sunan, üreten ve bu noktada farklı ülkelere de bu destekleri sağlayan sistemlerin oluşturabilmesini sağlayan bir ülke. Bu noktada da tüp bebek tedavileriyle ilgili de kendi sağlık sistemimizdeki gelişmeleri de yakından takip ederek tüp bebek tedavilerinde başarı oranları da oldukça yüksek diyebiliriz. Türkiye, estetikten kanser tedavisine çok geniş bir yelpazede uluslararası hastaları tedavi ediyor. Bunda her branşta uzman hekimlerin olması, dünyada kullanılan en son teknolojilerin kullanılması ve başarı oranları çok etkili.

Türkiye’de yılda 50 bin tüp bebek tedavisi yapılıyor ve tüp bebek tedavisinde kişiye özel uygulamalarla ön plana çıkıyor. Uluslararası hastalara, organizasyon, tercüman desteği veriliyor ve onların konforlu zaman geçirmeleri için bütün olanaklar sunuluyor.

Başarı Oranı

Her çiftin zaten endişesi birbirinden farklı olabildiği için her çifte ayni tedavi programını ve ayni metotları uygulamak doğru olmayacaktır. Türkiye’nin tüp bebek tedavisinde en büyük avantajı ve en büyük farklılığı her ailenin endişesine yönelik tüp bebek tedavi programları var etmek ve sunabilmek. Dolayısıyla bu noktada tercih edilmesinin yani sıra tüp bebek tedavilerindeki başarı oranını da oldukça etkileyen bir nokta. Dolayısıyla kişiye özel yani endişelere yönelik hazırlanmış tüp bebek tedavi programlarıyla birlikte başarı oranını yükseltmek oldukça mümkün

Siz de doğal yollardan çocuk sahibi olamıyorsanız ve tüp bebek tedavisine ihtiyacınız varsa www.visittobetreated.com adresinden bize başvurun. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece “Formu doldurmanız yeterli”.