Halk arasında şeker hastalığı olarak yaygın bir şekilde kullanılan Tip 2 diyabet, bir çok organa zarar veren ve hastaların yaşam konforunu elinden alan yaygın bir hastalıktır. Sağlık merkezimize gelerek şeker hastalığı ameliyatı ile bu hastalıktan kurtulan Saime Hanım’ ın hikayesine gelin hep birlikte bakalım.

Saime Karataş 55 yaşında, şeker hastası

Saime Karataş 55 yaşında, şeker hastası yani tip 2 Diyabet hastası. 4 yıl önce sağlık merkezimizde ameliyat edildi ve şeker hastalığından kurtuldu. Ameliyattan önce yaşamı oldukça zordu. Bir çok sağlık sorunu yaşıyordu.

Saime Hanım, “Çok fazla kilom vardı, fazla yürüyemiyordum. İnsülin kullanıyordum. Sağlık merkezi araştırarak şeker hastalığımdan nasıl kurtulabileceğimi düşünmeye başladım. Ameliyatla bu hastalıktan kurtulma ihtimalini öğrenince hiçte düşünmeden karar verdim.”

Saime Hanım ameliyattan önce insülinle birlikte 7 ilaç kullanıyordu

Saime Hanım ameliyattan önce insülinle birlikte 7 ilaç kullanıyordu. Gözlerinde görme kaybı başlamış, böbreklerinde sorunlar yaşar hale gelmişti. Organlarına zarar gelecek diye çok korkuyordu, araştırma yaparak bir yakını sayesinde ameliyat olmaya karar verdi.

Saime Hanım’ın hayatı ameliyattan sonra çok değişti. Ondaki değişimi gören bir çok şeker hastası arkadaşı da sağlık merkezimize gelerek tedavi oldu. Merkezlerimizin bu  ameliyatlar da ki başarı oranı yüzde 95 ve Saime Hanım’ın ameliyatı bu çok başarılı ameliyatlardan sadece biri.

İyi ki şeker hastalığı ameliyatı olmuşum

Saime Hanım, “İyi ki bu ameliyatı olmuşum. Her şeyden evvel hiç acı çekmedim. İlgi, alaka çok güzeldi. Bir hafta hastanede kaldım. Hastane ortamı ve servisler çok iyiydi. En önemlisi de şeker hastalığından tamamen kurtuldum. Şu anda sadece bir tane koruyucu bir hapım var ve bu yeni halimle yeniden doğmuş gibiyim. Herkese bu tedaviyi tavsiye ediyorum. Hayat standartlarım ve kalitem bu tedavi sonunda arttı. Çok memnun ve mutluyum. Bu ameliyatla şeker hastalığının zararlarından kurtuldum.”

40 kilo verip 112 kilodan 72 kiloya düşerek

Evet, 4 yıl önce ameliyat olan Saime Hanım’ ın hayatında çok büyük değişikler oldu. Fakat onu en çok sevindiren artık insüline ihtiyaç duymadan bir hayat sürmesi ve 40 kilo verip 112 kilodan 72 kiloya düşerek, zinde ve sağlıklı bir bedene ve dolayısıyla hayata sahip olması oldu.

Eğer siz veya bir yakınınız şeker hastalığından kurtulmak isterseniz

Eğer siz veya bir yakınınız şeker hastalığından kurtulmak ve tedavi olmak isterseniz sizlere en doğru merkezi bulmamız için http://www.visittobetreated.com adresinden bize ulaşın. Uzmanlarımız uygun bütçe ve tedavi planlaması ile size dönüş yapacaktır. Visit to be treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece ”Formu doldurmanız yeterli.”