Saç ekimi kararı verdiğiniz andan itibaren, iyi bir merkez arayışına girersiniz. Çünkü sıradan bir merkezde saç ektirenlerin başarısız sonuçlar aldığını, tekrar tekrar saç ektirdiğini , zaman ve para kaybı yaşadığını görmüşsünüzdür. Sedat bey bunun bilinciyle uzun araştırmalar sonucu kendisine uygun, iyi bir saç ekim merkezi buldu ve saç ektirme kararını aldı.

Saç dökülmesi günümüzde pek yok kişinin karşılaştığı bir problem. Çoğunlukla erkeklerde görülse de kimi kadınlar da seyrek saç ve saç dökülmesi şikayetiyle saç ekimi yaptırıyor. Yani saç dökülmesi ne kadar yaygın bir problemse saç ektirmek de bir o kadar yaygın ve popüler bir hale geldi. Saçlarımız yüzümüzü çehreleyen ve yüz ifademizi belirleyen en önemli etkenlerden biri. Dolayısıyla insanlar artık saç dökülmesi problemini kabullenip ömür boyu bununla mücadele etmek yerine saç ektirerek bu problemden tamamen kurtulmayı tercih ediyorlar.

traşsız saç ekimi

Saç Ektirmede Merkezin Önemi

Saç ektirmek estetik görüntümüz için yapılan bir işlem olsa da deriye tıbbi bir işlem uygulanıyor. Bu yüzden sterillik ve hijyen bu işin olmazsa olmazı, saç derisine tıbbi bir müdahale yapılıyor. Bazı işlemlerin lokal anestezi boyutu da var. Bütün bunların iyi bir merkezde steril bir ortamda yapılması gerekiyor. Bu yüzden saç ekiminde doğru merkezi seçmek çok önemli. Sedat Bey de saç ektirmenin bu önemli noktasını göz ardı etmeyip en Türkiye’de en iyi merkezlerden birisine başvurdu.

Saç Ekimi Sonrası

Sedat Bey saç ekimi yaptırdığı için çok mutlu. Başlarda bu fikre çok sıcak bakmasa da kellik probleminin yarattığı özgüvensizliğe dayanamayıp saç ektirmeye karar vermiş ve sonuçtan oldukça memnun. Özgüveninin hiç olmadığı kadar yüksek olduğunu, kendini artık çok daha genç hissettiğini söylüyor.

Eğer siz de kellikten şikayetçiyseniz ve saç ekimi yaptırmak istiyorsanız Türkiye’ye gelip en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. www.visittobetreated.com adresinden bize başvurun. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece “Formu doldurmanız yeterli”.