Oğuz U. evli ve üç çocuk babası. Saçları dökülen çoğu erkekte olduğu gibi kellik problemi yaşadı ve Visit to be Treated aracılığı ile saç ektirdi. Ve sonuç mükemmel oldu.

Saç ekimi yaptırmadan önce, kelleşme sorunu yüzünden oldukça güvensizlik sorunları yaşamış Oğuz U. Ailesinin ve çevresinin ısrarıyla da saç ektirmeye karar vermiş. Aynaya bakmaktan çekindiğini ifade eden polis memuru, kendinden utanacak konuma gelmiş. Eşi ve ailesi ile saç ektirebileceği güzel, başarılı ve güvenebileceği bir merkez arayışına girmiş. Şu an oldukça orijinal, doğal duran ve gür saçlara sahip. Donör bölgeden alınan kıl kökleri sayesinde oldukça doğal bir görünüme kavuştu Oğuz U.

Oğuz U. saç ekimi yapıldıktan sonra da doktorların önerilerini eksiksiz yerine getirdi. Şimdi o ve ailesi çok mutlu.

Erken yaşta genetik yapının etkisiylede saçlarını ön bölgeden orta bölgeye kadar tamamen kaybetmişti Oğuz U. İlk olarak fue tekniğiyle smart slit tekniğini beraber uygulanacağı ve bunun sonucunda da donör bölgesinin çok yeterli olduğu tespit edilmiş.

20 ay önce yapılan saç ekimi sonucu Oğuz Bey’i bile şaşırtmış durumda. Kullanılan teknolojilerle hem mükemmel sonuç alınıyor hem de iyileşme süreci çok kısa oluyor. Yurtdışından özellikle tatil için gelen misafirler 3 günlerini ayırarak saç ekimini gerçekleştiriyor.

Saç ekimi operasyonundan sonra iş hayatına ne zaman başlanıyor?

Operasyondan hemen sonra günlük hayata deva edilebiliyor. Ertesi gün, iş hayatına başlayabiliyor, gezebiliyor hastalar. Yeme içme ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Saç ekimi işleminden sonra herhangi bir ağrılı dönemi olmuyor. Bir günde tamamlanan operasyonlar sayesinde hastalar hem tatillerini yapabiliyor hem de estetik bir görünüme kavuşuyor.

Saç ekimi tedavilerindeki esas hedef; saç ekimi için gelen kişilere, modern tıbbi uygulamalar ile konforlu bir şekilde istenilen doğal ve sağlıklı saçlar verebilmek oluyor. 1930’lu yıllarda ilk defa saç ekimi işlemi Japonya’da uygulanmış. O günden beri de yöntem her geçen gün geliştiriliyor. Günümüzün en büyük estetik sorunlarından olan saç dökülmesi, erkeklerin yüzde ellisinde görülüyor. Kadınlarda da azımsanmayacak derece görülen saç dökülmesinin en doğal çözümü ise saç ekimi…

Günümüzde birçok kişi tarafından yaptırılan ve gün geçtikçe başarı oranları neredeyse yüzde yüze ulaşan saç ekimi işlemleri, yalnızca saç dökülmesi yaşayan kişiler için uygulanan bir yöntem değil.

Kişinin 18 yaşından büyük olması, genel sağlık durumunun uygun olması, saç ekimine ihtiyaç duyduğu alanlarla için donör belgesi yeterli olması durumunda kadın ya da erkek herkes saç ektirebilir. Kişinin yaş aralığı uygun ise, sağlık durumu yerinde ise, saç dökülmesi çeşidi saç ekimine uygun ise, herkes saç ekimi işlemine başvurabilir.

Saç ekimi kimlere uygulanabilir?

Günümüzde 50 yaş üzeri erkeklerin yüzde 50’si saç dökülme problemi yaşıyor. Bundan dolayı da erkek tarafından en çok talep edilen kozmetik işlem, saç ekimi işlemi. Kadınlarda da saç dökülmesi problemleri yaygın olarak görülüyor. Özellikle saçlarda seyrekleşme ya da doğumdan sonra görülen saç dökülmeleri, kadınların da sıkça saç ekimi işlemine başvurmasına sebep oluyor.

Saç kaybı genetik kalıtım, yaşlanma, travmatik yaralanmalar sonrası veya çeşitli tıbbi sorunlar sebebiyle de ortaya çıkabiliyor. Saç ekimi hangi sebeple yapılıyor olursa olsun, eğer vücutta yeterli saç kökü bulunabiliyorsa, herkese uygulanabiliyor. Yalnızca kafa derisinde değil kaş, bıyık ya da sakal gibi vücutta kıl olan tüm bölgelere de başarıyla uygulanabilir.

Uygulanmaya başlandığı ilk dönemlerden itibaren; doğallık ön planda. Bu amaçla da saç ekimi yöntemleri her geçen gün geliştirildi. Çok kısa sürelerde oldukça doğal ve gür saçlara kavuşmak mümkün. Özellikle de Fue yöntemi sayesinde saç ekimi işleminde bir devrim başladı. FUE tekniği  foottan ayıran temel şeyi tek tek alındığı için herhangi bir yara izi söz konusu olmadığı gibi operasyon sonrası iyileşme süresi çok hızlı gerçekleşir. Halbuki eski teknik dediğimiz foo tekniğinde arkada şerit şeklinde bir greft doku alındığında o dokunun tekrar dikilip o dokunun iyileşme süreci söz konusu olduğu içinde orada oluşan sikatrizan doku yara izi hem kişileri rahatsız ediyor, hem de görsel anlamda orada bir çirkin kötü bir görüntü veriyor. Halbuki fue tekniğinde böyle bir şey söz konusu değil. İkinci günden itibaren tamamıyla suyla temz edip saçlı operasyon geçirmiş bölgesini yıkar ve yaklaşık 72 saatten itibarende görsel anlamda çok hızlı iyileşme süreci yaşanıyor.

Bu yöntemde hiçbir şekilde ağrı yok, acı yok.  2 günde normal hayata dönüyorsunuz ve 1 haftada doğal bir görünüme kavuşuyorsunuz. Üstelik bu hizmeti Amerika ve Avrupa’ya göre  çok daha ucuza alıyorsunuz. Hem tatil yapmak hem de çok uygun ücretlerle saç,sakal ve kaş ektirmek mümkün.  Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Formu doldurmanız yeterli.