Saç ekimi bir insanın hayatı boyunca verebileceği en önemli kararlardan biridir. Bu yüzden de doğru saç ekim merkezini bulmak  verdiğiniz karar kadar önemli. Çünkü ömür boyu o ekilen saçlarla yaşayacaksınız. İşte saç ektiren Murat Özçelik’in saç ektirmeye karar verdiğinde neler yaşadığına gelin birlikte bakalım.

Bir çok imkansız saç ekim vak’asını estetik bir görünüme kavuşturmakta

Öncelikle sağlık merkezlerimiz, dünyanın 50 farklı ülkesinden hastaya saç, sakal,kaş ekim hizmeti veren, yıllık tecrübesi ile bir çok imkansız vak’ayı estetik bir görünüme kavuşturmaktadırlar. Yurt dışında saç ekim yaptırdığı halde memnun kalmayan bir çok hasta son çare olarak bizim aracılığımızla sağlık merkezlerimize başvuruyor. Murat Özçelik kötü tecrübe yaşamadan, ilk saç ekimini doğru adreste yaptıran şanslı hastalardan sadece biri.

Murat Bey, evli ve genç yaşta saç dökülme problemleri yaşadı. Bu onu çok olumsuz etkiledi.

Saç ekimi yaptıran Murat Bey’e neler yaşadığını sorduk ?

Duygusal olarak kötüydüm açıkçası yani psikolojimi olumsuz etkiliyordu. Aynaya her baktığımda bakmak istemiyordum. Saçıma şekil vermek istemiyordum çünkü belli bir bölümde saç yoktu. Çok kötüydü açıkçası ruh halim. Eşimin vasıtasıyla yani isteğiyle çevremdekilerle danışarak bu kararı aldım. Sağlık merkezinizde aldığımız bu kararla ilk operasyon yapıldı. Sağ olsunlar çok ilgilendiler. Yani önceki halime bakınca çok kötüydü.

Saç ektiren Murat Bey’in izlenimleri

İlk önce internetten araştırdım, baktım. Farklı uygulamalar olduğunu gördüm. Her şeyden evvel aldığım kararın önemli bir karar olduğunu fark ettim. Sonra internet aracılığıyla size ulaştıktan sonra telefonla görüştüm. Sonrasında sağlık merkezinize davet edildim. Uzman bir ekiple karşılaşmak beni rahatlattı. Ekip hangi işlemlerden geçeceğimi hangi uygulamaların yapılacağını aşama aşama bana anlatarak resimlerle tanıttı. Tabii bütün bunlar bende öz güven sağladı. Yani içime sindi diyebilirim. Yani o zaman tamam dedim ve kesin kararımı verdim.

Bu tedavi benim için çok isabetli bir tedavi oldu ve şimdi bu durumum beni çok mutlu ediyor. Yani psikolojik olarak çok etkiliyor ve özellikle mutluluğumun ve öz güvenimin nedeni oldu.

Fue ile birlikte smart slit tekniğiyle saç ekimi gerçekleştirildi

Bir yıl önce saç ekimi tedavisi gören Murat Bey, tedaviden hemen sonra yan ürünlerini düzenli olarak kullandı. Kök hücre desteği aldı. Saçları doğal ve estetik görünümüne çabucak kavuştu.

Murat Bey genç bir arkadaşımız, androjelik alopezia dediğimiz erkek tipi saç dökülmesi teşhisi konularak tedaviye başlandı. Baba ve anne tarafına çekmeye bağlı olarak ön bölgesinde, orta tarafa kadar yani üst kısmı tamamen kaybetmiş ve psikolojik olarakda bundan çok rahatsızlık duyan bir kişi olarak sağlık merkezimize geldi. Kendisine fue ile birlikte smart slit tekniğiyle ekim yapacağımızı ve çok doğal olacağını söylediğimiz de çok yer gezdiğini, dolaştığını ama inanmadığını söyledi. Bizim yaptığımız örnek ve vak’alarda referans müşterilerimizi,hastalarımızı görünce ikna oldu ve karar verdi. Biz çalışmaya başladık ve yaklaşık 1,5 sene önce yapılan bir çalışma sonuçta çok estetik bir ön görüntü, muhteşem bir çizgi ve ön çizgi, sık saçlar ve memnun bir insan ortaya çıktı.

Saç ekimi tamamen uzmanlık gerektiren bir işlem

Murat bey’in saç ekimi için 4000 greft kullanıldı. Saç ekimi tamamen uzmanlık gerektiren bir işlem. Herhangi bir yerde yaptırılmayacak kadar ciddiye alınmalı. Sağlık merkezlerimiz saç ekiminde sağladığı başarılarla uluslar arası bir üne sahip. Üstelik yurt dışından gelecek olan hastaların ulaşım, otel dahil tüm organizasyonunu yapıyorlar. Ve ücretler Avrupa ve Amerika’ya göre çok daha uygun.

Saç ekimi yaptıktan sonra neler yaşadınız?

Öncelikle öz güvenim yerine geldi. Çok olumlu tepkiler aldım sevdiklerimden. Saçların çok güzel olmuş, ya sen değişmişsin gibi  hepsi pozitif tepkiler tabii. Murat çok yakışıklı olmuşsun saçların seni çok değiştirdi. Hani derler ya level atladın, çağ atladın onun gibi bir şey. Farklı bir şey yani bu hissiyat olarak da karşındaki insanların sana bu şekilde dile getirmesi çok güzel bir şey. Beni çok mutlu ediyor ve iyi ki yaptırmışım. Hayatımda aldığım en doğru karar, yani çok etkili çok güzel bir şey diyebilirim.

Eşimde çok beğendi ve en başından beri çok destek oldu bana. Yaptırmadan öncede yaptıralım derken de çok destek olmuştu ve beni cesaretlendirmişti. Şimdi de çok beğeniyor ve hala destek oluyor.

Unutmayın dünyaya bir kez geliyoruz

Unutmayın dünyaya bir kez geliyoruz. Saç ekimi sadece kendinizi mutlu ve öz güvenli hissetmek için vereceğiniz bir karar. Eğer siz veya bir yakınınız saç ekimi yaptırmak ve tedavi olmak isterseniz sizlere en doğru merkezi bulmamız için http://www.visittobetreated.com adresinden bize ulaşın. Uzmanlarımız uygun bütçe ve tedavi planlaması ile size dönüş yapacaktır. Visit to be treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece ”formu doldurmanız yeterli.”