Türkiye’de sağlık merkezlerimize saç, sakal ve kaş ekimi için 50 farklı ülkeden hastalar başvuruyor.  Estetik görüntüye kavuştukları gibi  diledikleri yerde tatillerini de yapabiliyorlar. Sağlık merkezimize başvurarak saç ektirme yaptıran Osman Demir’in hikayesine gelin birlikte bakalım.

Osman Demir, 1 hafta önce sağlık merkezimize gelerek saç ektirdi. Günlük bakımlarını yaptırıyor. Sağlık merkezlerimizin saç ekim sonrası verdiği hizmetlerden yararlanıyor.

Osman Bey bize ne zamandan beri saç dökülmesi şikayetinizin olduğunu söyler misiniz?

-Son üç beş senede saçlarım döküldü. Estetik kaygısı, toplum içine çıkamama, aynaya bakarken rahatsız olma gibi yaşadığım duygu durumları beni bu konuda araştırmaya yönlendirdi.

Saç ekimi yaptırmaya nasıl karar verdiniz?

-Yaşadığım müşkül durum gün geçtikçe kafamı daha çok meşgul etmeye başlayınca hem sosyal çevremden yakın arkadaşlarımla bu durumu paylaştım hem de internetten araştırma yaptım. Aynı zamanda yakın bir arkadaşımın sağlık merkezlerinizi önermesi ile sizlerle tanıştım. Verilen hizmetlerden, gösterilen ilgiden herşeyden evvel profesyonel hizmetlerinizden son derece memnun kaldım.

Saç ekimi önemli bir karar

Saç ekimi önemli bir karar. Bu kararı aldıktan sonra seçilecek merkezin kalitesini, saç ekiminde sağladığı başarıyı ve doğallığı  araştırmak gerekiyor . Zira yanlış bir merkezde yaptırılacak saç ekimi  hem sağlıklı hem de estetik olmayabilir. Ve sizi üzecek maddi ve manevi sonuçlar doğurabilir.

Saç ekimi tamamen tıbbi bir çalışmadır. Türkiye’de muhtelif şehirlerde hizmet veren sağlık merkezlerimize yurtdışında saç ektirip başarı sağlayamayan bir çok hasta Türkiye’nin hem tarihi turistik dünyaca ününü duyarak hem de bu merkezlerde tedavi olmak için tercih ediyor. Sağlık merkezlerimizde saç ekimi ile kalmıyor, yanlış saç ekimlerini de doğal ve sağlıklı yöntemlerle düzeltiyor.

Eğer siz veya bir yakınınız saç ekimi ihtiyacı içerisindeyseniz

Eğer siz veya bir yakınınız saç ekimi ihtiyacı içerisindeyseniz ve tedavi olmak isterseniz estetik, doğal, acısız ve uygun ücretli bir operasyonda sizlere en doğru merkezi bulmamız için www.visittobetreated.com adresinden bize ulaşın. Uzmanlarımız uygun bütçe ve tedavi planlaması ile size dönüş yapacaktır. Visit to be treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece ”Formu doldurmanız yeterli.”