Günümüzde cerrahi estetik operasyonlarının ne kadar yaygınlaştığından bahsetmiştik. Artık günümüzde cerrahi estetik operasyonların yanında ameliyatsiz estetik müdahaleler de mümkün.

Stresle yüklü yorgun, uykusuz, sağlıksız beslenme, çok çalışma, çevresel faktörler ve yaş unsuru eklenince genel vücut sağlığımızda olduğu gibi cildimiz ve dış görünümümüzde de olumsuz gelişmeler meydana geliyor. Yaşlanmayı önlemek isteyen ama ameliyat olmaktan korkanlar için üretilen ve hastaların hizmetine sunulan birçok teknoloji var.

Bu teknolojilerden biri de Scarlet S cihazı. Scarlet s en son teknoloji cihazlardan biri. Bu cihaz altın iğneli radyo frekans tedavisi. scarlet s tedavisiyle bu cihazla birlikte kullanım alanı çok geniş tedaviler yapabiliyor. Bunda bir yaş sınırlaması olmaksızın akne skarlarında elastikiyet problemlerine kadar geniş bir medikasyonu var scarlet s’in. radyo frekans tedavileri son dönemde medikal estetikte oldukça sıkça kullanılıyor çünkü son derece güvenli ve yan etki riski olmayan bir tedavi

Tedavi Süresi

Kısa iyileşme süresi, çok minimal acı hissedilen uygulama olması nedeniyle çok tercih edilen bir yöntem Scarlet’s. Sivilcelere bağlı oluşan izlerin ve çukurların tedavisi içinde şu an dünyada kullanılan en yeni teknoloji.

Tedavi Yöntemi

Scarlet tedavisinde kişiye özel başlıklar kullanılıyor ve bu başlıklarda 25 adet radyo frekans verilen altın iğneler var. altın iğne uygulamasıyla birlikte yüzde bir travma yaratılıyor. Bu travma özellikle skarda ve lekede son derece önemli. Çünkü beyin o bölgede travma olduğunu algılıyor ve oraya daha fazla oksijen gönderiyor böylece kanlanması artıyor. Bu da beraberinde bir onarım başlatıyor.

Yara, kesik, sivilce izi tedavisinde scarlet ile birlikte özel ilaçlar da kullanılıyor. Bu tedavi, genç yaşlardan ileri yaşlara kadar her yaş grubundan hastaya rahatlıkla uygulanabiliyor

Scarlet S

Radyo frekansı altın iğneyle, aslında cildin iç tabakası olan dermis tabakasını güçlendirmiş oluyoruz. Dermis tabakasında var olan kolojen ve elastin lifleri aslında cildimizin iskeletidir. yani temel yapısıdır. bu cihazla birlikte yani bu işlemle birlikte kolejen elastin üretimini hızlandırıyor, cildi kaba bir ifadeyle silkeler kendine getiriyor. Dolayısıyla işlem sonrasında işlemden bir 15 gün sonra daha belirgin olacak şekilde bir liftik etkisi yaratılıyor. Tabi elastikiyet problemlerinde birkaç seans uygulamakta fayda var. Uzmanların  önerdiği bir protokol var. Ayda 1 kere olmak üzere 3 seanslık scarlet tedavisiyle ciltte ciddi bir lifting yaratabiliyorlar.

Bu işlemi iyi ve güvenilir bir estetik merkezinde, uzman kontrolünde yaptırmakta fayda var. böylece çok daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

Eğer siz veya bir yakınınız ameliyatsız estetik olmak istiyorsa Türkiye’ye gelip en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. www.visittobetreated.com adresinden bize başvurun. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece “Formu doldurmanız yeterli”.