Diş sağlığı şüphesiz ki üzerine en çok titrememiz gereken konu. Basit bir ağrı zaman içinde büyüyerek hayatımızı zindana çevirebiliyor. Ufak bir diş ağrısı diyip geçtiğimiz göz ardı ettiğimiz rahatsızlıklar beraberinde pek çok hastalığı da getirebiliyor. Bu yüzden diş sağlığı ve diş tedavisi konularına gereken önemi vermeliyiz, aksi takdirde uzun ve acılı tedavi süreçlerine maruz kalabiliyoruz. Diş sağlığı konusunda şikayetiniz ne olursa olsun güvenilir bir merkezde dişlerinizi eski sağlıklı gönlerine döndürebilirsiniz.

Bu diş rahatsızlıkları herkesin başına her an  gelebilir. Tıpkı 1995 doğumlu eski Suriye Milli Takımı kalecisi Mehmet Ali’nin başına geldiği gibi. Ahmet Ali yaşadığı diş problemleri nedeniyle tedavi olmak için Türkiye’ye geldi.

Ahmet Ali’nin Şikayeti Neydi?

Ahmet Ali’ şikayeti diş etinde iltihaplanma nedeniyle oluşan sararma ve kireçlenme. Bu yüzden tavsiye üzerine Türkiye’ye tedaviye gelmiş. Türkiye’yi deneyimlediği diğer ülkelerin hastanelerinden daha iyi olduğu için tercih ettiğini söylüyor. Türkiye’de tedavinin yanında gezecek pek çok turistik yer olması  nedeniyle de oldukça memnun. Doktorlar Ahmet Bey’in hem alt hem de üst dişlerinde yoğun diş taşı olduğunu söylüyor, önce onlar temizlenecek. Ardından Ahmet bey’e diş beyazlatma işlemi ve gülüş tasarımı yapılacak.

Ahmet Bey’in Diş Tedavisi

Ahmet Bey’in diş tedavisine öncelikle diş taşlarını temizlenerek başlandı, bu zaten başlangıç tedavisi. Diş etlerini olması gerektiği forma getirilmesi gerekiyordu, diş taşı temizliğinden sonra diş etlerindeki iyileşme gözle görülür hale geldi. Hemen ardından diş beyazlatma işlemi yapıldı. Diş beyazlatma ile hastanın diş rengi iki üç ton kadar açıldı ve oldukça güzle bir beyazlık elde edildi, daha sonra da Ahmet Bey’in dişleri lamine için hazırlandı. Lamine için dişlerin sadece ön düzeyden belirli bir miktar kaldırıldı. Fazla bir aşındırma yapmadan uygulama tamamlandı ve daha sonra hazırlanan laminalar ayni gün içinde hastanın dişlerine yapıştırıldı. Bütün bu işlemler bir gün içinde yapıldı.

Ahmet Ali Tedavi İçin Neden Türkiye’yi Tercih Etti?

Türkiye’deki birçok hastane ve sağlık merkezi yurt dışından gelecek olan hastaları için her türlü organizasyonu gerçekleştiriyor. Hızlı, kaliteli ve uygun ücretli hizmetler sunuyor. Ali Bey’in de tercih ettiği sağlık merkezi onu havaalanından karşılayıp otele götürmüş, ihtiyacı olduğu zaman gerekli refakat hizmetini sorunuzca sağlamışlar. Kendisi bu durumdan çok memnun kalmış.

Türkiye’deki hastaneler hızlı, kaliteli ve güvenilir uygulamaları ve ulaşım, konaklama gibi uygulamaları ile hastaların konforlu yolculuk yapmasını sağlıyor. Bu sebeplerden dolayı yurt dışından Türkiye’ye tedavi amaçlı gelen pek çok insan var.

Alanlarında uzman doktorlar hastasın şikayetleri doğrultusunda gerekli tetkikleri titizlikle yapıp hastalara uygun kaliteli bir tedavi ve dinlenme süreci sağlıyorlar.

Türkiye’ye tedavi amaçlı gelen hastalar iyileştikten sonra İstanbul’da oldukça keyifli vakit geçiriyorlar. Doğal güzellikleri ve turistik zenginliğiyle tedavi amaçlı gelen insanlar oldukça memnun bir şekilde ülkelerine dönüyorlar.

Eğer herhangi bir rahatsızlığınız varsa tedavi veya kontrol amaçlı Türkiye’ye gelip en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz www.visittobetreated.com adresinden bize başvurun. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece “Formu doldurmanız yeterli”.