Güzel dişli, güzel gülüşlü fotolar

İnsanlarda gelişen teknoloji ile beraber sağlık bilinci ve estetik bilinci de gelişmiştir.  Bu gelişmeler sayesinde gerek kadın ve gerek erkek olsun cinsiyet ayrımı olmadan sağlık koşullarına dikkat edildiği gibi diş estetiğine de artık önem verilmeye başlanıldı. Artık sadece dişlerde oluşan çürüklerden dolayı değil, güzel, estetik bir gülüşe sahip olmak için de insanlar diş doktorlarına, diş kliniklerine gidiyor.

Laminate veneer’in avantajları nelerdir?

Laminate veneer’ın bir çok avantajı var. Bunlardan en önemlisi lekeye karşı dayanıklı ve iyi bakıldığı taktirde ömür boyu kullanılabilir olmasıdır. Işık geçirgenliği ve doğal dişlere benzerliği yüzünden diş estetiğinde çok sık kullanılıyor. Laminate veneer’ler çok ince yaprak denilen porselenlerden elde edilmektedir. Türkiye’de bir çok diş klinikleri, yaptığı tedavilerin ömür boyu kullanılmasını prensip edinir. Her hastaya  her tedaviyi uygulamak yerine, hangi hastaya ne uygun ise onun üzerine bir tedavi programı planlanmaktadır. Ülkemizde kullanılan kaliteli malzemeler, son teknolojiler ve uzman hekimleriyle yurt dışından gelen hastaların ülkelerine memnun bir şekilde dönmeleri sağlanıyor.

Peki kimlere uygulanır Laminate veneer?

  • Görünebilen ön dişlerinde kırık olanlar
  • Dişler arasındaki açıklık olanlarda. Boy, renk gibi farklılıkları gidermede.
  • Dişlerinin üst mine tabakası aşınmış olanlarda
  • Ön dişlerinde büyük dolgu ve sararma fazla olan koyu renkli dişleri olanlarda
  • Dişlerinin renginden mutlu olmayanlarda
  • Çapraşık dişleri olanlarda, özellikle ortodontik tedavi istenmiyorsa
  • Hasta dişlerinin görünümünden memnun değilse (Uzun, kısa, küçük vb)
  • Dişeti gülümsediğinde çok görünen kişilere
  • Geniş bir -U- şeklindeki gülme hattının kazanılması için ve bu şekilde doğal güzelliğin sağlanmasında
  • En önemlisi dişlerine zarar vermeden estetik bir gülüşe kavuşmak isteyen herkese laminate veneer uygulanılması mümkündür.

Dünyanın farklı ülkelerinden hastaların tercih ettiği bir ülkeyiz

Dünyanın farklı ülkelerinden hastaların tercih ettiği bir ülkeyiz. Sağlık kuruluşlarımızda, ister box teknik gibi dünyanın pek az ülkesinde yapılan çene kemiği tedavisi için , ister implant ya da diş estetiği için olsun her hastaya özel önem gösterilmektedir.

Eğer siz veya bir yakınız estetik dişlere sahip olmak isterseniz

Eğer siz veya bir yakınız hem İstanbul’u gezmek hem de bir gün içinde estetik dişlere sahip olmak için size en doğru merkezi bulmamız için http://www.visittobetreated.com adresinden bize ulaşın. Uzmanlarımız uygun bütçe ve tedavi planlaması ile size dönüş yapacaktır. Visit to be treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece ”Formu doldurmanız yeterli.”