Mustafa Bey in hikayesine gelin hep birlikte bakalım?

Mehmet Mustafa Bey, 56 yaşında ve evli. Mobilya ticareti ile uğraşıyor. Hastalığının belirtileri aylar önce şiddetli ağrı ve kusmayla başladı. Şiddetli kramplar ve ağrılar yaşayan Mustafa Bey’in bize başvurmasına, yapılan tetkiklerin arkasından kolon kanseri teşhisi konulduktan sonra alınan ameliyat kararına ve akabinde şimdi ameliyat sonrası Mustafa Bey’in hayatında neler değiştiğine gelin hep birlikte daha yakından bakalım.

Midemde ağrılar oluşmaya başladı

Midemde ağrılar oluşmaya başladı. Bunun yanında kusmalar oldu. Müthiş bir ağrı yani bıçak saplanır gibi 1-1,5 saniye süren bir ağrıydı. Sürekli günde 6/7 kere oluşmaya başladı. Bunun üzerine doktora gittim. Hatta bir kaç tane hastane dolaştım. Hastalığıma bir teşhis koyamadılar. Visit to be treated aracılığı ile doğru tedavi merkezini bularak randevu aldım muayene oldum ve yapılan detaylı tetkiklerden sonra kolon kanseri teşhisi konuldu.

Kolonoskopi yapılarak kalın bağırsağına bakıldı

Mustafa Bey karın ağrısı şikayetiyle geldi. Kolonoskopi yapılarak yani kalın bağırsağına ışıklı bir aletle bakıldığında kalın bağırsağının yaklaşık 60/70 cm bir tümör saptandı. Bir kanser vakasıydı ve ivedilikle hastanın ameliyatı planlandı. Mustafa Bey teşhisin ardından hemen ameliyata alındı. Ameliyatı laparoskopik yani kapalı ameliyat olarak gerçekleştirildi. Yaralı olan bölge yani kanserli bölge laparoskopik olarak çıkartıldı.

Ameliyatta her şey çok güzel geçti

Ameliyatta her şey çok güzel geçti ve bir kaç günde ayağa kalkacak hale geldi.Türkiye’de birçok hastane hastalarına, uluslararası standartlarda hizmet sunuyor teknoloji, tecrübe ve hasta konforu ile birlikte Mustafa Bey’in ameliyatı laparoskopik-kapalı ameliyat olarak gerçekleşti.

Ertesi gün yapılan kontrollerde bağırsak hareketlerinin, seslerinin başlamış olduğu görüldü. Sıvı alımı ve sıvı gıdalar başlayarak kısa sürede taburcu edildi.

Gerçekten burada tedavi olmakla çok iyi bir karar verdim

Mustafa bey, kötü bir hastalığa yakalandı belki ama, Visit to be treated aracılığı ile iyileşme yönünde çok büyük bir adım attı. Ve şimdi başarılı bir ameliyat sonrasında kendini çok iyi hissediyor.

Şuanda iyiyim . Kendim yataktan kalkabiliyorum. Gece mesela kendi başıma yürüdüm. Çok rahat tek başıma ve hemşireler yardımıyla yürüyebiliyorum. Rahat bir şekilde kendim yatıyorum kalkıyorum rahatım. Daha önce çok hastaneye gittim ama böylesine bir ilgi görmedim. Sürekli kontrol halindesiniz. Düşünün ki gece nöbetçisi doktor doçent. Bunu ben hiç bir hastanede görmedim. Gerçekten burada tedavi olmakla çok iyi bir karar verdim.

En yüksek düzeyde bilgi ve teknolojiyi içeren tıp hizmeti veriyoruz

Türkiye, uluslararası hastaların sağlıklarına kavuşmak için sıklıkla başvurdukları ülkelerin başında geliyor. Birlikte çalıştığımız hastaneler modern araçlarıyla hem kaliteyi hem de Avrupa’ya göre düşük maliyetli hizmeti ile fark yaratıyor. Barındırdığı yüksek teknolojisi ve bu teknolojiyi kullanan hekimleri ve hekimlere destek olan kadroları ile size dünyada alabileceğiniz en yüksek düzeyde bilgi ve teknolojiyi içeren tıp hizmeti veriyoruz. Sizin için gerekli konfor tedbirini alarak rahat etmeniz için her türlü imkanı sağlayabilecek kapasitemiz ve ekiplerimiz var. Buraya sağlıkla gelip sağlıkla gitmenizi sağlayacak donanıma, ekibe, bilgiye ve kaliteye sahibiz.

Kanser korkutucu bir hastalık olmaktan çıktı

Doğru hastane ve doğru doktorlarla kanser korkutucu bir hastalık olmaktan çıktı. Yüksek teknoloji, o teknolojiyi iyi kullanan uzmanlar ile başarılı bir ameliyat geçiren Mustafa bey kolon kanserinden kurtuldu. En kısa sürede normal hayatına dönmenin mutluluk ve haklı sevincini paylaşıyoruz.

Eğer sizin ya da bir yakınınızın kolon kanseri gibi ciddi bir hastalığı varsa ya da ağrılardan kurtulmak isterseniz http://www.visittobetreated.com adresinden bize ulaşın. Uzmanlarımız en kısa zamanda sizinle iletişim kurarak uygun bir bütçe ile tedavi planlaması sunacaktır. Visit to be treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece ” Formu doldurmanız yeterli” .