Güzel dişler yüzdeki estetik bütünlüğün sağlanmasında yeterli olmuyor. Bunun için göz dudak ve yanakların altın orana uygun olması gerekiyor. Ancak genetik faktörler ve doğum gibi durumlar altın oranı bozabiliyor. Estetik ve plastik cerrahi bu noktada devreye giriyor. Yüz estetiği uygulamaları sayesinde güzelleşmek mümkün oluyor. Diş estetiği, estetik cerrahi, medikal estetik, kişisel bakım ve danışmanlık hizmetleri sayesinde harika bir yüze kavuşmak hayal olmaktan çıkıyor.

Diş, gülüş ve yüz estetiği için hangi merkezler tercih edilmeli?

Uzmanlar yüz güzelliğini sağlamak için yüzdeki tüm bölümleri bir bütün olarak ele alıyor. Belli altın oranlarla birlikte doğallığa uygun hareket ediliyor. Abartılı işlemler çirkin ve rasyonel olmayan yapıların ortaya çıkmasına neden olabiliyor.

Yüz estetiği için gidilen merkezlerde kişisel bakımın yanında sağlıklı yaşamaya, sağlıklı beslenmeye dair de danışmanlık verilmesi avantaj sağlıyor. Çünkü aslında güzellik bir bütün ve tüm fiziğin hatta psikolojinin güzel olması kişinin tam bir zarafet kazanmasını sağlıyor.

Yüz estetiği işlemleri ne kadar sürede tamamlanıyor?

Uzman cerrahlar diş estetiği yanında botoks, askı gibi ek işlemleri de gerçekleştiriyor. Bunun için tüm bu işlemlerin hepsinin birlikte yapılabileceği merkezleri tercih etmek kolaylık sağlıyor. Bütün işlemler 1 günde bile gerçekleştirilebiliyor.

Teknoloji yöntemler ve özel cihazlar ile kişiler birkaç saat içinde daha güzel dişlere, daha estetik bir gülüşe ve daha hoş bir yüze sahip olunabiliyor.

Yüz estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenler

Yüz estetiğinin korunabilmesi için yüz bakımının da doğru şekilde yapılması ve hatta tüm vücuda özen gösterilmesi gerekiyor. Örneğin sağlıksız beslenip kilo alan bir kişide yüz estetiği işlemleri yapılmış olsa bile yüzde de şişme olacağı için verilen emek boşa gidebiliyor. Ya da ufak müdahaleler ile gençleşmiş bir yüz yeterince nemlendirilip korunmadıktan sonra yine parlak bir görüntü elde edilemiyor.

 

Hayallerdeki yüze kavuşmak, mükemmel gülüşe sahip olmak artık mümkün oluyor. İstenen görünüme sahip olmak için yüz estetiği işlemleri sayesinde kısa sürede değişim sağlanıyor. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Formu doldurmanız yeterli.