Kendi gülümsemenizi aynada ışıl ışıl görmek ve diğer insanlarla olan ilişkilerinizde, her gülüşünüz de parıl parıl parıldayan dişlerle çekici bir gülümsemeye gülüş estetiği yaptırarak sahip olmaya ne dersiniz?

Gülüşünüzü güzelleştirmenin ve dişlerin ve / veya diş etlerinin görünümünü iyileştirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz?

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin birlikte sizin için özel olarak hazırlanmış bir çözüm bulacağız!

Sağlık merkezlerimiz estetik diş tedavileri alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip, yüksek nitelikli bir doktor ekibine sahiptir ve en iyi teknoloji ürünü, ekipman ve malzemeler ile tanınmış üreticilerle çalışmaktadır.

Gülüş estetiğinde aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz:

  • Beyazlatma : Profesyonel beyazlatma size etkili olarak diş dostudur sarı veya lekeli dişleri beyazlatmaya yarar.
  • Kaplama : Porselen Kaplama ile ince kaplamalar ön bölgede düzensizlikler, hasar ve renk değişimi gibi durumlarda bir çözüm sağlar. Doğal dişlerin üstüne ve çekici bir görünüm yaratırlar.
  • Uyumlu bir gülümseme için diş eti plastiği : Sadece dişlerin kendileri değil, aynı zamanda dişlerin ve diş etlerinin oranı da çekici bir gülümseme için önemlidir.Güzel bir gülümseme için dişler kadar diş eti sağlığı da önemlidir. Dudaklar açıkken orantısız diş etleri göründüğünde veya diş eti çekilmesinde bu tedavi fayda sağlar.

Tedavi öncesi smiledesign programı ile son halinizi görebilirsiniz

Böylece yeni gülüşünüze önceden bakabilir ve tam olarak ne istediğinizi belirtebilirsiniz. Sonuçta, bir resim bin kelimeden fazla mesaj veriyor. Diş hekimlerimiz size hangi tedavi seçeneklerinin mevcut olduğunu ve ne tür etkileri olduğunu bu sayede görsel olarak size gösterebilir. Yani yeni gülüşünüzle nasıl görüneceğinizi önceden görebilirsiniz.

Size uygun bir gülümseme için bireysel çözümler

Estetik diş tedavileri sadece diş hekimliği becerilerini değil aynı zamanda keskin bir uyum ve bireysellik hissi gerektiren bir sanattır. Bizim sağlık merkezlerimiz bu sanatı en mükemmel bir şekilde sunarken mutluluğunuza katkıda bulunur.

Smiledesign teknolojisi, estetik diş tedavisini planlarken ortaya çıkan tüm soruları cevaplamak için hastalara ve hekimlere görsel destek sağlar:

Kafanızda bulunan onlarca sorunun artık cevabı var!

Dişlerimin şekil ve rengi nasıl olacak ? Dudaklarım ve dişlerim birbirine nasıl uyum gösterecek? Diş etlerim ve dişlerim arasındaki ilişki nedir? Farklı görüneceğim, gülüşümün ne tür bir etkisi olacak?

Bu ve kafanızda onlarca sorunun cevabı sağlık merkezlerimizde var.

Estetik merkezimize geldiğinizde neler olur?

Gülüş estetiğiniz her zaman bir konsültasyon ve bir ön diş muayenesi ile başlar. Bir yandan doktor isteklerinizi sorar ve ayrıca diş, diş etleri ve çene durumuna dair bir izlenim edinir .

Daha sonra Smile Design teknolojisini kullanarak size sunabileceğimiz çözüm seçeneklerini ele alacağız: Yazılım mevcut durumu belgeliyor ve istenen hedef durumu net bir şekilde tanımlamayı mümkün kılıyor. Bir fotoğraf ve bir X-ray görüntüsü, Canlı Photoshop işleminde oluşturulup değiştirilir :

  • Dişler daha uzun veya daha kısa, daha büyük veya daha küçük mü olmalı?
  • Diş rengi bu şekilde mi kalmalı yoksa daha aydınlatılmalı mıdır?
  • Gum line, sakız hattı ile daha uyumlu bir gülümseme oluşturmak için değiştirilmelidir mi?

Ekranda, çeşitli çözümlerin gülüşünüzü nasıl değiştirdiğini görebilirsiniz. SmileDesign teknolojisi böylece diş hekimi ve sizin aranızdaki iletişimi kolaylaştırır: belirsizlik, şüphe, kaygı yoktur.

Ancak SmileDesign yazılımı sadece Photoshop’tan daha fazlasını sunuyor: Sadece tıbbi olarak gerçekleştirilebilen bu seçenekler ile dişler veya diş etlerine zarar vermeden, diş bilimine dayanarak bir tedavi sunulmaktadır.

Eğer siz veya bir yakınınız gülüş estetiği yaptırmak isterseniz

Eğer siz veya bir yakınınız gülüş estetiği yaptırmak isterseniz sizlere en doğru merkezi bulmamız için http://www.visittobetreated.com adresinden bize ulaşın. Uzmanlarımız uygun bütçe ve tedavi planlaması ile size dönüş yapacaktır. Visit to be treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece ”Formu doldurmanız yeterli.”