Burun ameliyatları dünyada en çok yapılan estetik operasyonların en başında geliyor.Burun ameliyatı olmaya karar verenlerin en büyük kokusu ise uzun iyileşme süreci, morarma ve tampon kullanımı. Artık korkmanıza gerek yok.Çünkü uygulanan son teknoloji estetik yöntemleriyle ile bütün bu korkuların hiç biri yaşanmıyor. Bu yöntemler ise çoğunlukla ileri teknoloji estetik ürünleriyle gerçekleştiriliyor.

Burun Estetiğinde Ses Teknolojisi

Estetik ameliyatta ses teknolojisi aslında uzun yıllar cerrahların eksikliğini hissettiği bir şey. Ses cerrahisi denilen şey, ses üreterek bu işi yapan ve estetik cerrahi operasyonlarını çok daha rahat ve ağrısız hale getiren bir teknoloji. Bu teknoloji sayesinde hastalar operasyon sonrasında çok daha rahat ediyorlar. Nefes darlığı şikayeti olan, burun şeklini değiştirmek isteyen kişiler bu son teknoloji tedavi yöntemi ile rahatça operasyon geçirebilirler.

Nasıl Uygulanıyor?

Prensip olarak bir suya tutulduğu zaman cihaz bir pedal vasıtasıyla çalışıyor ve suda herhangi bir duman çıkarmıyor, sadece ses dalgası üretiyor ve bütün işini ses dalgasıyla yapıyor sadece suda bir dalgalanma hareketi meydana geliyor. Bu da cihazın ne kadar kibar bir mikro cerrahi alet olduğunu gösteriyor. Hayati organlarımızdan olan burnumuz için bu derece hassas bir cihazı kullanarak estetik operasyonları başarıyla gerçekleştiriyorlar.

Ses Teknolojisinin Avantajları

Günümüzde birçok sağlık kuruluşunda hala burun kemikleri çekiç ve keski kullanarak kesiliyor. Fakat bu yeni yöntem ile hem daha başarılı sonuçlar elde ediliyor hem de hastaların konforu artıyor. Gözaltı morluklarını ve şişliklerini de en aza indiren bu yöntem burun estetiğinin geleceği olarak görülüyor.

Ses dalgasıyla çalışan bu tip cihazların en büyük özelliği hem dışardaki kemik ve kıkırdak yapıya istediğiniz şekilde şekil verebiliyorsunuz, rahatça müdahale edebiliyorsunuz Burnun altında hayati organın nefes alma ile ilgili olan fonksiyonel doku kısmına hiç zarar vermiyor yani alet elinizde veya herhangi bir dokuya tuttuğunuz zaman herhangi bir kesme etkisi yaratmıyor. Ayrıca kemik dokusunda yapılan düzgün kesiler sayesinde kemik daha iyi şekillendirilerek istenilen estetik başarıya daha fazla yaklaşılıyor.

Dolayısıyla hayati öneme sahip olan burun mutlaka mikro cerrahi denilen teknikle ameliyat edilmeli.  Bu, burun ameliyatlarındaki bir devrimdir, bu cihazla küçücük bir yeri istediğiniz şekilde istediğiniz kadar küçük bir şekilde altındaki dokuya zarar vermeden bu aletle çıkarabilirsiniz. Burun ameliyatı sadece estetik değil, fonksiyonel de bir ameliyat. Yani uzman bir ekibin, uzman bir sağlık kuruluşunda gerçekleştirebileceği operasyonlar.

Operasyon Sonrası

Burun, kemik ve kıkırdak yapısına müdahale ederken kırma ve parçalanma gibi olaylar alttaki dokuların hiçbirisinde bir zarar oluşturmuyor dolayısıyla ne bir damar veya bir sinir paketi bundan zarar görmediği için hastalar 2 gün içerisinde normal günlük yaşamsal fonksiyonlarına dönebiliyorlar. Nefes almayla ilgili olsun gerekse estetik ameliyatlar olsun hayatlarına olduğu gibi devam ediyorlar herhangi bir şişlik ve morluk görülmüyor hastalarda. Ağrı şişlik ve morluğun olmaması 2 gün sonra normal işlerini yürütebilmeleri ameliyat sonrasında tampona ihtiyaç olmaması ve ameliyatın hemen sonrasında da ufak tefek hatalar denilen bu tip ameliyatlarda küçük kemik çıkıntıları olsun veya hastayı daha sonra rahatsız edebilecek küçük kemik artıkları olsun bu cihaz sayesinde olmuyor dolayısıyla hem hastalara büyük bir konfor sağlıyor hem de çok kısa zamanda işlerine devam edebiliyorlar. 2 gün içerisinde hiçbir tampon kullanmadan normal günlük hayatlarına devam edebiliyorlar.

estetik

 

Eğer siz de ses teknolojisiyle burun estetiği yaptırmak istiyorsanız veya muayene olmak istiyorsanız Türkiye’ye gelip en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz. www.visittobetreated.com adresinden bize başvurun. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece “Formu doldurmanız yeterli”.