Uzmanlar güzelliğin bir bütün olduğunu söylüyor. Yani sadece yüzün estetik olması, sadece gülüşün güzel olması ya da sadece vücudun hoş olması yeterli olmuyor. Bu yüzden plastik cerrahi operasyonlar, medikal estetik operasyonlar, ruh ve beden sağlığına yönelik uygulamalar ve diş estetiğinin bir kombin halinde yapılması oldukça iyi sonuçlar veriyor. Üstelik özel kliniklerde bunların hepsi bir hafta gibi kısa bir sürede yapılabiliyor.

Erkeklerin en çok tercih ettiği işlemler hangileri?

Kadınların daha çok estetik işlemlere başvurduğu düşünülse de artık erkekler de kendilerine özen gösteriyor. Erkekler daha çok saç ekimi ve yüz estetiğine dair uygulamalar yaptırıyor. Yüz estetiğinde daha çok burun ve diş operasyonları talep ediliyor. Özellikle Hollywood Smile denen gülüş tasarımıyla pırıl pırıl bir yüze sahip olunuyor. Hollywood yıldızları kadar ışıltılı duruşlara sahip olmak mümkün oluyor.

Kadınların en çok istediği uygulamalar hangileri?

Kadınlar genelde estetik merkezlerine başvurduğunda kombin işlemler istiyor. Genellikle tüm isteklerinde temelinde genç ve diri görünmek oluyor. Çok talep edilen uygulamalar arasında göğüs operasyonları, burun estetik işlemleri ve cilt gençleştirme uygulamaları yer alıyor. Estetik dokunuşlarla 10 yaş kadar gençleşmek bile mümkün oluyor.

1 haftada diş, vücut ve yüz estetiği

Zamanın çok değerli olduğu çağımızda güzelleşmek için bile kişiler çok beklemek istemiyor. Bunun farkında olan güzellik merkezleri hızlı sonuç veren uygulamalar yapabilmek için sürekli araştırma geliştirme çalışmaları yapıyor. Tek merkezde artık diş estetiği, cerrahi uygulamalar, medikal estetik, diyet, bölgesel incelme, kişisel danışmanlık ve kişisel bakım hizmetleri birlikte veriliyor. Öncelikle sağlığı tehdit eden sorunlar varsa bunların çözülmesi için bir program çıkarılıyor. Bu tam sonuca ulaşmada süreyi biraz uzatabiliyor. Sonrasında doktorun ve kişinin birlikte karar verdiği, doğala en yakın ve en zarif görünüme kavuşmak için tüm operasyonlar arka arkaya yapılıyor.

 

1 haftanızı ayırıp dişten yüz güzelliğine, her türlü estetik uygulamadan anti-aging uygulamalarına kadar istediğiniz kadar güzelleşebiliyorsunuz. Uzmanlara başvurulduğunda en uygun ve alternatifli bütçelerle size dönüş yapılıyor. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Formu doldurmanız yeterli.