Sağlık ve estetik merkezlerimiz kısa süreli uygulamalarla özellikle yurt içi ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veriyor. Ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemleri nelerdir? İlgili bilgilere birlikte bakalım.

Kadın, erkek herkesin hayali

Gençleşmek, genç görünmek kadın erkek herkesin hayalidir. Ancak ameliyat ve ameliyat sonrası iyileşme süresi birçok insanı korkutuyor. Bu yüzden de son yıllarda ameliyatsız gençleştirme yöntemleri büyük gelişme gösterdi. Sağlık ve estetik merkezlerimizde gelişmiş ülkelerde kullanılan son teknolojiler hastalarımıza uygulanıyor.

Cildimizi ameliyatsız gençleştirebiliyor muyuz?

Elbette ameliyatsız yüz gençleştirmek mümkün.Tüm bu işlemler hastaya büyük konfor sağlıyor. 20-30 dakikalık seanslar halinde uygulanıyor ve hastalarımız çok kısa zaman ayırarak daha genç görünüm elde ediyorlar.

Gençleşmek için bir yaş sınırı yok

Bu teknolojilerle gençleşmek için bir yaş sınırı yok. Güneş lekeleri, hafif sarkmalar, küçük çizgiler ve gözaltı morluklarını ameliyatsız tedavi eden bu yöntemler tüm dünyada kullanılıyor.

Genç kalmak, genç görünmek, zamanın ilerlemesine rağmen, ilerleyen yaşlarda oluşan çizgilerden kurtulmak hepimizin arzusu. Gün geçtikçe ilerleyen ve gelişen teknoloji ile artık bu arzumuza daha kolaylıkla ve acısız ulaşmak da mümkün. İstediğimiz görüntüye sahip olabilmek için bıçak altına yatmak tek çaremiz değil. Birçok  cerrahi operasyonlar geçirmek şart değil.

Gelişen teknoloji ile son yıllarda genç görünmek isteyenler için en çok tercih edilen, HIFU tedavisidir.

HIFU (High Intensive Focus Ultrasound) nedir?

Hifu tedavisi (High Intensive Focus Ultrasound) ameliyatsız yüz germe teknolojisidir.

HIFU tedavisi fokuslu ultrason olarak da bilinen, ses dalgalarının kullanıldığı bir yüz güz germe yöntemidir. Bu tedavi ses dalgaları ile cildin üst ve orta tabakalarında bulunan kolajen sentezleri uyarılarak cildin yapısal bütünlüğü artırılarak, kırışıklıkların ve sarkmanın önüne geçilir. Ve hatta bu uyarılma sayesinde cilde parlaklık kazandırılır. En alt tabakalara kadar ulaşılır ve toparlanma ve ciltte sıkılaşma sağlanır. HIFU tedavisi ile kaşlarda düşüklük, yüz, boyun ve çene bölgesinde sarkma gibi gevşeme gibi yanak sarkması veya çene çizgisinin kaybı ve çene hattında netliğin yitirilmesi, bacak, karın ve basen bölgesinde çatlaklar bulunması, kol ve gıdık sarkmaları gibi ve buna benzer birçok şikayetler giderilebilir.

HIFU’nun kombinlenebildiği işlemler var mıdır?

Çok daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşmak isteyenler için dolgu ve botox uygulamalarıyla kombinlenebilen HIFU tedavisi; mezoterapi, dermapen, PRP, kimyasal peeling, radyo frekansı ve IPL uygulamaları gibi diğer gençleştirme ve yenileme işlemleriyle de kombinlenebilmektedir.

HIFU için uygun olmayan aday var mıdır?

Yüz ya da vücudunun herhangi bir bölgesinde sarkma veya gevşeme sorunu olan ve bundan kurtulmak isteyen herkesin yaptırabileceği bir tedavidir.

Vücudunda kalp pili bulunanlar veya metal stent bulunan kişiler, otoimmün hastalığı olanlar,diyabet ve epilepsi rahatsızlığı bulunanlar,hamileler, yüzünde aktif cilt enfeksiyonu bulunan kişiler için uygun bir uygulama değildir.

Hem ameliyatsız gençleşmek ve hem de aynı zamanda Türkiye’de tatil yapmak mümkün.

Estetik ve sağlık merkezlerimizde yurt dışından gelecek olan hastalara tercüman, ulaşım, konaklama ve tur rehberliği gibi birçok hizmeti sunabiliyoruz. Ayrıca bu teknolojiler gelişmiş ülkelerde oldukça pahalıya uygulanırken, Türkiye’de çok daha uygun fiyatlara yapılıyor.

Eğer siz veya bir yakınınız ameliyatsız cilt gençleştirmek isterseniz

Eğer siz veya bir yakınınız ameliyatsız cilt gençleştirmek isterseniz sizlere en doğru merkezi bulmamız için http://www.visittobetreated.com adresinden bize ulaşın. Uzmanlarımız uygun bütçe ve tedavi planlaması ile size dönüş yapacaktır. Visit to be treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece ”Formu doldurmanız yeterli.”