Dişlerimiz güzel bir gülüşün yanında fiziksel sağlık zincirimizin en önemli halkasını oluşturuyor. Bu yüzden diş ağrısı çektiğimiz zaman göz ardı etmeden en kısa sürede uzman bir dişçiye görünmeli ve tedavi olmalıyız. Bunun yanında diş sağlığımıza gereken önemi gösterip düzenli diş kontrollerine gitmeliyiz. Aksi takdirde ufak bir diş ağrısı aylarca süren sancılı tedavileri ve kalıcı hasarları beraberinde getirebilir.

Bu diş rahatsızlıkları herkesin başına her an gelebilir. Tıpkı 1995 doğumlu eski Suriye Milli Takımı kalecisi Mehmet Ali’nin başına geldiği gibi. Ahmet Ali yaşadığı diş problemleri nedeniyle tedavi olmak için Türkiye’ye geldi.

Ahmet Ali’nin Şikayeti Neydi?

Ahmet Ali’ şikayeti diş etinde iltihaplanma nedeniyle oluşan sararma ve kireçlenme. Bu yüzden tavsiye üzerine Türkiye’ye tedaviye gelmiş. Türkiye’yi deneyimlediği diğer ülkelerin hastanelerinden daha iyi olduğu için tercih ettiğini söylüyor. Türkiye’de tedavinin yanında gezecek pek çok turistik yer olması  nedeniyle de oldukça memnun.

Ahmet Ali Tedavi İçin Neden Türkiye’yi Tercih Etti?

Türkiye’deki birçok hastane ve sağlık merkezi yurt dışından gelecek olan hastaları için her türlü organizasyonu gerçekleştiriyor. Hızlı, kaliteli ve uygun ücretli hizmetler sunuyor. Ali Bey’in de tercih ettiği sağlık merkezi onu havaalanından karşılayıp otele götürmüş, ihtiyacı olduğu zaman gerekli refakat hizmetini sorunuzca sağlamışlar. Kendisi bu durumdan çok memnun kalmış.

implant

Türkiye’deki hastaneler hızlı, kaliteli ve güvenilir uygulamaları ve ulaşım, konaklama gibi uygulamaları ile hastaların konforlu yolculuk yapmasını sağlıyor. Bu sebeplerden dolayı yurt dışından Türkiye’ye tedavi amaçlı gelen pek çok insan var.

Alanlarında uzman doktorlar hastasın şikayetleri doğrultusunda gerekli tetkikleri titizlikle yapıp hastalara uygun kaliteli bir tedavi ve dinlenme süreci sağlıyorlar.

Türkiye’ye tedavi amaçlı gelen hastalar iyileştikten sonra İstanbul’da oldukça keyifli vakit geçiriyorlar. Doğal güzellikleri ve turistik zenginliğiyle tedavi amaçlı gelen insanlar oldukça memnun bir şekilde ülkelerine dönüyorlar.

Eğer herhangi bir rahatsızlığınız varsa tedavi veya kontrol amaçlı Türkiye’ye gelip en iyi şekilde hizmet alabilirsiniz www.visittobetreated.com adresinden bize başvurun. Visit to be Treated aracılığıyla tedaviniz veya istediğiniz hizmet için Türkiye’nin en iyi hastanelerinden tedavi planı ve tedavi fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için sadece “Formu doldurmanız yeterli”.